×
BERLIN FASHION FILM FESTIVAL 2018

BERLIN FASHION FILM FESTIVAL 2018Jak co roku, zapraszam Was na świetne wydarzenie z pogranicza mody i filmu, czyli na Berlin Fashion Film Festival, który od 2012r. rozwinął się do dużej platfromy wyznaczającej trendy w branży. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 12-13.07 pod hasłem "Let's Focus!" w Columbia Theater w Berlinie.

Bezpośrednia wymiana w obrębie światowej sieci twórców, partnerów, jak i publiczności sprawia, że BFFF ciągle redefiniuje status quo kreatywnego filmowania, networkingu i możliwości pomiędzy filmem a światem lifestylu, kultury kreatywnej i mainstreamu. "Hasło tegorocznej edycji „Let's Focus!“ podkreśla, że w każdej branży nakierowanie na cel i rezultaty jest kluczowe w drodze do sukcesu. Jednakże często ważniejsze jest także nieszablonowe podejście, aby móc odkryć nowy potencjał i stworzyć coś nowego",  twierdzi Frank Funke, inicjator BFFF. W tym roku nowością będą trzydniowe warsztaty BFFF CLASSROOM w dn. 9-11 lipca pod przewodnictwem reżysera Cypriena Clementa-Delmasa, we współpracy z Met Film School. Znany reżyser i wielokrotny zwycięzca BFFF, który współpracował także m.in. z firmami ASOS, Converse, Ray-Ban, and i-D Magazine, zdradzi wskazówki i triki, odkryje trochę tajemnic branżowych. Sprzęt będzie udostępniony dla uczestników. 
Coroczna berlińska konferencja gromadzi ok. 500 twórców i liderów opinii ze świata filmu, reklamy i lifestylu. Jest platformą, na której można odkryć najnowsze trendy i talenty w dziedzinie obrazu, marketingu, conceptual storytellingu i komunikacji.
BFFF celebruje najlepsze prace w zakresie filmu modowego, teledysku i contentu dla  marek kosmetycznych i lifestylowych.

Zdjęcia i tekst: materiały prasowe

Journey to the Wild Side
Etro Roots
Girl's Secret - FENDI
Pure Illusion
TOKYO
Reflections

Brak komentarzy

© BERLINSKO. Obsługiwane przez usługę Blogger.

DŹWIĘKI Z BERLINA

Palestyńska DJka Sama' Abdulhadi na podberlińskim festiwalu Fusion 2023

TAKI JEST BERLIN. O mieście kontrastów i ciągłych zmian

TAKI JEST BERLIN. O mieście kontrastów i ciągłych zmian
– moja książka o Berlinie! Premiera 10 maja 2023 roku. Zamów online!
BERLINSKO | Polski blog z BerlinaCREATED BY ThemeShine