×
SEKRETNE OGRODY W RIXDORF

SEKRETNE OGRODY W RIXDORF


[PL] Kto obserwuje mojego bloga, ten wie, że jestem fanką Rixdorfu. Niezmiernie zatem cieszyłam się, kiedy mogłam zwiedzić prywatne ogrody pomiędzy Richardstrasse i Kirchgasse i dowiedzieć się jeszcze więcej o swojej okolicy. Dzisiaj i jutro, w ramach inicjatywy Offene Gärten Berlin - Brandenburg, właściciele tych ogrodów udostępniają je wszystkim zainteresowanym (wstęp płatny - 2 eur, ogrody otwarte w godz. 12:00 - 18:00). W ciągu całego roku można ponadto zajrzeć do innych miejsc rozsianych po mieście i poza nim. Szczegóły na stronach: http://open-garden.de/ i http://www.urania-potsdam.de/.

[EN] Probably everyone who follows my blog knows that I am a big fan of Rixdorf. Therefore, I was super happy to have a chance to see all its' hidden gardens - today and tomorrow open for the visitors. This is thanks to the initiative called Offene Gärten Berlin - Brandenburg. More details on: http://open-garden.de/ & http://www.urania-potsdam.de/

2 komentarze

  1. Wspaniała inicjatywa, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej... Może w przyszłym roku... Kocham ogrody i zakamarki, a połączenie tych obu jest wielkim smaczkiem :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo polecam! W tym roku możesz jeszcze spróbować w innych miejscach w Berlinie - adresy znajdziesz na stronach, które podałam w poście :)

      Usuń

© BERLINSKO. Obsługiwane przez usługę Blogger.

DŹWIĘKI Z BERLINA

Palestyńska DJka Sama' Abdulhadi na podberlińskim festiwalu Fusion 2023

TAKI JEST BERLIN. O mieście kontrastów i ciągłych zmian

TAKI JEST BERLIN. O mieście kontrastów i ciągłych zmian
– moja książka o Berlinie! Premiera 10 maja 2023 roku. Zamów online!
BERLINSKO | Polski blog z BerlinaCREATED BY ThemeShine