×
Schlachtensee

Schlachtensee


[PL] W weekend działo się tak dużo, że nie sposób tego wszystkiego opisać. Ciekawy był projekt, który zajął mi całą sobotę, ale szczegółów nie chcę jeszcze zdradzać :) Potem byłam na imprezie z okazji 5. lat Proud Magazine, które świętowali m.in. z EASYdoesit, Paliną Rojinski, R³ - Rough Rap Rave i innymi. Impreza odbyła się na Badeschiff/Arena. Line-up poniżej. 
Wszystko wspaniale się udało, a poimprezowe zmęcznie nie pozwoliło na nic innego, tylko na spędzenie leniwej niedzieli nad jeziorem. Ze znajomymi wybraliśmy się na Schlachtensee - w południowo-zachodnim Berlinie, w rejonie Steglitz-Zehlendorf, na granicy lasu Grunewald. Niestety okazało się, że nie tylko my mieliśmy taki pomysł i ciężko było znaleźć wygodne miejsce na zatłoczonym brzegu. Mimo wszystko, warto było się tam przejechać.


[EN] I had a really busy weekend, it's even hard to describe it all. On Saturday, I was involved in a really cool project, but the details can't be revealed yet :) Then, we went for Proud Magazine 5th anniversary party, which they celebrated together with EASYdoesit crew, Palina Rojinski, R³ - Rough Rap Rave and many more great people. The party was at Badeschiff/Arena. Line-up below.
Everything went smoothly and the next day, after-party tiredness enabled us to do nothing but relaxing by the lake. We decided to go by Schlachtensee - a lake in the south west of Berlin, in the Steglitz-Zehlendorf borough, on the edge of the Grunewald forest. Unfortunately, there were many more people with exactly the same idea, so it was rather difficult to find a good place to chillout. Nevertheless, it was still worth travelling there.  Proud Party Line-up

Brak komentarzy

© BERLINSKO. Obsługiwane przez usługę Blogger.

DŹWIĘKI Z BERLINA

Palestyńska DJka Sama' Abdulhadi na podberlińskim festiwalu Fusion 2023

TAKI JEST BERLIN. O mieście kontrastów i ciągłych zmian

TAKI JEST BERLIN. O mieście kontrastów i ciągłych zmian
– moja książka o Berlinie! Premiera 10 maja 2023 roku. Zamów online!
BERLINSKO | Polski blog z BerlinaCREATED BY ThemeShine