Obsługiwane przez usługę Blogger.

Happy 2014!


[PL] Dawno nic nie pisałam, bo końcówka roku była wypełniona wrażeniami i starałam się jak najmniej korzystać z Internetu. Miałam więcej czasu na przemyślenia, podsumowania i robienie postanowień noworocznych. Mam ich całą listę :) 
Rok 2013 był dla mnie cudowny, wypełniony podróżami, spotkaniami z ciekawymi ludźmi i realizacją osobistych celów. Nie miałabym możliwości doświadczenia wielu rzeczy, gdyby nie mój blog. W 2014 nadal pragnę rozwijać BERLINSKO i dzielić się z Wami moimi berlińskimi (i innymi) przygodami. Życzę wszystkim wspaniałego 2014 roku i wielu wrażeń związanych z odkrywaniem Berlina! 
*Powyżej na zdjęciu moje nowe naklejki, którymi okleję Berlin! Dziękuję za ten wspaniały prezent! 

[EN] Long time no writing. Last days of 2013 were eventful and I tried not to connect to the Internet that much. So I had more time to focus on my thoughts, sum up things and make some NY's resolutions. I have a quite big list of those :)
2013 was amazing for me, full of journeys, meetings with interesting people and realization of personal goals. Many things wouldn't have happened if it wasn't for my blog. In 2014 I am still planning to work on BERLINSKO and share my adventutes with you.
I wish you all a wonderful NEW YEAR and lots of fun with your Berlin explorations! 
*Above my new stickers which I'll use to tape the whole Berlin! I love this cool present! Thanks! 

BERLINSKO in photos - 2013

Brak komentarzy