×
Kraków

Kraków


Po dłuższym czasie miło było wrócić do Krakowa, gdzie studiowałam. Z pozoru niewiele się zmieniło, jednak dla mnie pewne zmiany były aż nadto odczuwalne. Może to kwestia pory roku, ale miałam wrażenie, że miasto bardzo wyludniało. Mimo krótkiego pobytu, udało mi się odwiedzić miejsca, do których zwykle zaglądałam. Odkryłam też parę lokalizacji, które zasługują na specjalna uwagę, dlatego tworzę ten post.

Kamienica Szołayskich
pl. Szczepański 9, Kraków

Miłe miejsce. Dużo ładnych albumów ze zdjęciami i książek o sztuce. Jest też sporo innych rzeczy: zabawek, artykułów papierniczych, kubków, gadżetów turystycznych. Spędziliśmy tam trochę czasu w poszukiwaniu prezentu dla mamy i... udało się nam znaleźć coś, co spełniło wszystkie nasze kryteria :)


ul. Bocheńska 7
Kazimierz, Kraków


Idea fix to concept store, który promuje tylko polskich projektantów. O sklepie słyszałam już wcześniej, ale dopiero teraz udało mi się w końcu do niego dotrzeć. Wiedziałam, że ubrania ze swoich kolekcji sprzdaje tam moja koleżanka Małgorzata Salamon - legginsy od niej mogliście zobaczyć w poście Berlin Essentials. Wnętrze Idea Fix jest urządzone z pomysłem, a w sklepie można znaleźć bardzo ciekawe projekty, z czego skorzystaliśmy kupując parę rzeczy :) Polecam wszystkim, którzy wspierają polskie produkty. 

Poza tym, jest to chyba jedno z nielicznych miejsc w Krakowie, gdzie można kupić Fritz Limo. Czy mam rację?


Brak komentarzy

© BERLINSKO. Obsługiwane przez usługę Blogger.

DŹWIĘKI Z BERLINA

@nietypowy.berlin

BERLINSKO | Polski blog z BerlinaCREATED BY ThemeShine