Obsługiwane przez usługę Blogger.

Boozing in Berlin

Chapel Berlin, Sonntagstr. 30

[PL] Jesień i zima to czas na odkrywanie knajp. Dzięki nim najbliższe chłodne miesiące będą zdecydowanie mniej ponure, bogatsze w doznania towarzyskie, urozmaicone muzyką i obfitujące w szereg ciekawych wrażeń. Gdzie się udać, żeby spełnić wszystkie powyższe założenia i nie wyjść z lokalu rozczarowanym? Oto kilka moich sugestii.

[EN]  Autumn and winter are the seasons to discover new bars. Thanks to them the next following cold months will seem less grim, will be richer in terms of social encounters, diversified with music and abounding in lots of interesting experience. So where to go in order to have all the above conditions met and not to end up dissatisfied? Here are my suggestions.


Weserstraße
- To ulica, na której znajdziemy dużo ciekawych miejsc - na drinki można się udać do Tier, a na koncert do Ä

Chapel Berlin
- Wielu z Was pewnie nie zapuszcza się często w okolice Ostkreuz. Warto jednak się tu wybrać, bo lokale nie są tak zatłoczone, jak w innych, bardziej turystycznych miejscach Berlina. W Chapel podają wspaniałe drinki!

Panke
- Najciekawsze miejsce w dalekim Wedding? :) Te tereny zdecydowanie zasługują na większą eksplorację! Wszystko przede mną! 

Schwarze Traube
- Miejsce słynie z ciekawych kompozycji drinków, tworzonych spontanicznie przez barmanów, którzy poznając preferencje klientów, dostosowują do nich serwowane mikstury. UWAGA: bywa drogo!

Cafe Wendel
Kolejne miłe miejsce na Kreuzbergu. Od czasu do czasu grają tu DJe, organizowane są projekcje filmów itp.

Zu mir oder zu dir
- Dla fanów klimatu Prenzlauer Bergu.

A jakie są Wasze ulubione miejsca? // What are your favourite pleaces?

Cafe Wendel, Schlesische Str. 42
 

1 komentarz